IMDiKS w grze Minecraft

Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK… w grze Minecraft!

Minecraft to gra która od kilkunastu lat jest cały czas na topie. Grają w nią i dzieci i dorośli na całym świecie – wiek naprawdę nie ma tu znaczenia! Czy gra może być także narzędziem wykorzystanym w ….nietypowej promocji szkoły wyższej? Jak najbardziej!

Jako, że tytuł ten pozwala na ogromną kreatywność, postanowiliśmy zbudować w świecie Minecrafta budynek Wydziału Humanistycznego oraz Bibliotekę Uniwersytecką – wyjaśnia pomysłodawca i spiritus movens projektu, dr Przemysław Ciszek z Instytutu Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK.  Nie każdy zakamarek jest póki co dostępny, ale cały czas pracujemy nad szczegółami   – dodaje. I wyjaśnia, że to zaangażowanie studentów kieleckiego dziennikarstwa pozwoliło na zrealizowanie pomysłu. Na szczególne podkreślenie zasługuje praca Amelii Stępień, studentki 1 roku, która była niezwykle mocnym ogniwem projektu.

Chcecie zwiedzić Wydział Humanistyczny w świecie Minecrafta? Przejść się po korytarzach, zajrzeć za drzwi i do sal?

Zapraszamy – serwer UJK1, IP 145.239.23.6:21904       wersja 1.20.4

• screen-1-1024x576 Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK… w grze Minecraft!
  • screen-2-1024x576 Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK… w grze Minecraft!
  • screen-3-1024x576 Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK… w grze Minecraft!
  • screen-5-1024x576 Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK… w grze Minecraft!
  • screen-6-1024x576 Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK… w grze Minecraft!
  • screen-7-1024x576 Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK… w grze Minecraft!
  • screen-8-1024x576 Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK… w grze Minecraft!
  • screen-9-1024x576 Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK… w grze Minecraft!
  • screen-10-1024x576 Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJK… w grze Minecraft!